Automaty Do Gier Cash n Clovers, Cryptologic Slider- Dobramine.com

Cash ‘n’ Clovers

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 100
Cechy: Wild symbol

Cash N Clovers czterolistna koniczyna i skrzaty

Skrzaty z irlandzkich bajek są samotnikami i strażnikami schowanych skarbów. W naszym magicznym lesie, który stworzył Cryptologic na bębnach bajkowej gry maszyny za darmo Cash N Clover spotkasz się nie tylko z nimi, ale spotkasz również wiewiórkę i królika, oraz inne. Zagraj w automat do gry jednoręki bandyta na stronie Dobra Mine dla graczy z Polski, gdzie możesz się cieszyć zabawą absolutnie za darmo. Wybierz, nie tylko hazardowe online gry slots, ale wszystkie udostępnione automaty do gier od Cryptologic.

Automaty Do Gier Cash n Clovers, Провайдер SS - Dobramine.com

Cash N Clovers w historii rozwoju Cryptologic

Cryptologic jest to firma z Dublina, która produkuje swoje gry sloty już od 1995 roku. Darmowe automaty, a w tym Cash N Clovers na początku nowego wieku były na czołowych pozycjach. W asortymencie Cryptologic znajdziemy gry typu: jednoręki bandyta, ruletka, poker, bingo za darmo i wiele innych. W czasie współpracy Cryptologic z firmą Amaya wyprodukowane zostały mobilne gry i oprogramowanie dla kasyn. Gry na maszynach od tego wytwórcy, aż do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością i posiadają wielu fanów, a wśród nich graczy z Polski. Przetestuj gry na dobramine.com.

Symbol i perspektywy zarobków na automacie

Maszyny do grania mogą być wyposażone w 5 bębnów. Cash N Clovers zawiera 15 tematycznych symboli, które dają wygrane na bębnach gry maszyny. Ten automat gwarantuje 100 różnych wygrywających kombinacji, na które możesz zakładać stawki od 0,01 do 1, a dodatkowo wykorzystaj wirtualne 500 monet od tego producenta darmowe gry maszyny.

Symbolami tej gry maszyny za darmo są łacińskie litery i cyfry, symbole irlandzkich skrzatów, królik i wiewiórka. Najdroższym w maszyny gry jest symbol czterolistnej koniczyny, za który dostaniesz do 5000 monet. 2 dodatkowe symbole i ekstra gra oczekują na Ciebie na tym automacie:

  • Złota moneta z nadpisem Wild działa w roli dzikiej karty. Ona może wymienić niezbędny symbol, ale nigdy nie zamieni Bonusu
  • Symbol z nadpisem Bonus na tęczowym tle pojawi się tylko na pierwszym i ostatnim bębnie, ten symbol odpali nową grę, w niej będziesz szukał 3 z tych samych obrazków na tęczowym polu

Oczekuj na 15 darmowych obrotów w Cash N Clover z listy automaty do gier online. Wygrana w tej rundzie będzie powiększona x6 co da Ci szansę na ekstra kasę w Twoim portfelu. Graj w Cash N Clover i poluj na skrzaty lub wybierz inne gry, jak Captain Nemo dla zanurzenia się na podwodnym okręcie pod nazwą Nautilus w głębi oceanu, aby zdobyć wysokie nagrody i przeżyć atrakcyjne przygody.

Podobne zapisy