Automaty Do Gier Captain Nemo, Cryptologic Slider - Dobramine.com

Captain Nemo

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Wild, Multiplier, Scatter

Captain Nemo fantastyczna historia o kapitanie podwodnego okrętu

W powieści literackiej „ 20000 mil podmorskiej żeglugi”, francuskiego pisarza Juliusza Verna, możemy się spotkać z niesamowitą osobą, a mianowicie Kapitanie Nikt, znanego również, jako Nemo. To jest spokojny i łagodny człowiek, który pochodzi z bogatej indyjskiej rodziny, ale przez całe swoje życie mieszka na podwodnym okręcie i niszczy statki morskie Anglikanów. Deweloper hazardowych maszyn do grania pod marką Cryptologic wznowił temat i wyprodukował nowy automat do gry jednoręki bandyta.

Automaty Do Gier Captain Nemo, Cryptologic SS - Dobramine.com

Captain Nemo w głębi polskiego hazardu

Zanurz się do podwodnego świata wraz z Captain Nemo – gry maszyny za darmo i odkrywaj ciekawostki dna oceanicznego. Dostawaj drogocenne perły za pomocą maszyny, a potem wymieniaj je na monety w automatach do gier online. Grę odnajdziesz w spisie gier automaty do gier dostępnych na najbardziej popularnym w Polsce portalu informacyjnym dotyczącym hazardu – Dobra Mine. U nas pograsz w online gry na maszynach bez limitów. Gry sloty w internetowym kasynie są dostępne w trybie mobilnym na realne stawki, a wygrana będzie wypłacana zarówno w dolarach, jak i złotówkach.

Graj w Captain Nemo za darmo i na pieniądze

Wyrusz wraz z kapitanem na tajemniczą Wyspę na Pacyfiku i podróżując jego łodzią Nautilusie – składaj 3 jednakowe symbole w tej grze jednoręki bandyta w choćby jedną kombinację tej maszyny gry sloty za darmo. Obstaw cent na każdą linię i zdobywaj do 4000 $ w darmowe automaty. Wykorzystaj Bonus powitalny, odebrany pod adresem dobramine.com. 2000 wirtualnych monet jest gotowe do obstawiania.

Reguły darmowej gry są identycznie jak w grze na realne stawki. Symbolami tej gry maszyny to ośmiornica, muszla z perłą, chronograf i góry na nieznanej wyspie, oraz kilka dodatkowych symboli:

  • Wrak zatopionego statku pomoże Ci założyć nowe kombinacje i dostać za nie wynagrodzenie. Wild dostarczy i pieniądze i możliwości,
  • Znak z nadpisem Captain Nemo jest symbolem Scatter, który powiększy Twoją kasę, a za 3 z tych symboli mogą zostanie uruchomiona runda dodatkowa na nowym ekranie

Na nowym ekranie darmowe gry maszyny pojawi się radar, który będzie szukał kierownicy. Szukaj ich i dostawaj nagrody, tylko nie traf na bombę, gdyż 3 zakończą rundę. Natomiast, gdy odnajdziesz 3 kierownice – przejdziesz na nowy poziom walki o kumulację. Graj z nami za darmo a potem wypróbuj swoich sił w pojedynku Captain Nemo o kumulację.

Podobne zapisy