Captain America

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Wild symbol, Scatters, Free Spins, Multiplier

Captain America on znów się zwraca do żywych

Odpal hazardowe gry maszyny za darmo z serii Marvel Jackpot Slots, który jest bardzo lubiany i popularny w Polsce i nie tylko. Producentem gier jest znakomity Cryptologic. Seria Marvel automatów do gier opowiada o komiksowych bohaterach, którzy zostali przeniesieni do online gry slotów maszyn do grania. Steven Rodgers był zwykłym, nikomu znanym chłopcem, aż do czasu, gdy na nim przetestowali eliksir mocy i tak się rozpoczyna historia. Bębny gry jednoręki bandyta wyposażone w sceny z tym bohaterem, gdzie możesz mu pomoc pokonać zło za odpowiednie nagrody.

Automaty Do Gier Captain America, Cryptologic SS - Dobramine.com

Captain America bez ryzyka i wpłat

Automat do gry jednoręki bandyta jest wersją gry mobilnej, czyli można ją odpalić zarówno na Androidzie, jak i zagrać na przeglądarce, bez potrzeby instalacji oprogramowania darmowe gry maszyny dla urządzeń komputerowych. Zabawa w internetowym kasyno pozwala szybko i łatwo uruchomić gry na maszynach. Jeśli nie masz planów gry na prawdziwe pieniądze, zapraszamy na dobramine.com, gdzie możesz grać dowoli bez żadnych wpłat własnych. W ofercie polskiej strony Dobra Mine są automaty do gier online, a w tym i Capitan Ameryka tylko w trybie za darmo.

Kapitan Ameryka na bębnach maszyny

Aby pomóc naszemu bohaterowi pokonać złe moce, obstawiaj 20 linii gry maszyny Capitan America i rozpocznij rozgrywkę. Zakładaj stawki na chociaż jedną linię tej gry w sloty i przyciśnij Spin, aby uruchomić obroty. Wygrywająca kombinacja to 3 lub więcej identycznych symboli maszyny gry w trybie regularnym. Dodatkowo, aby gra nie była nudna producenci, aby jeszcze bardziej zwiększyć Twoje szanse na wygraną dołożyli kilka rund bonusowych, jak i specjalnych symboli.

Wszystko co łączy nas z Kapitanem Ameryką pojawi się na bębnach podczas zabawy. Tutaj będzie amerykańska flaga, Statua Wolności, kask i buty. Może się pojawić również symbol Czerwonej Czaszki – głównego złodzieja. Obowiązkowo spotkasz się w trakcie gry z:

  • Stevenem Rodgersem w kształcie Kapitana Ameryka, ten symbol pomoże Cię wygrać, gdyż on może zamienić inny niedopasowany symbol, ale nigdy symbola Scatter
  • Firmowy znak gry jest symbolem rozproszenia, który pozwoli zdobyć darmowe spiny z zwiększającym czynnikiem i odpalić dwie bonusowe gry z kumulacją

Pomóż głównemu bohaterowi trafić tarczą do samolotu Czerwonej Czaszki w bonusowej grze i złap jednego z trzech możliwych jackpotów progresywnych, zamontowanych do serii Marvel Jackpot Slots z rozdziału darmowe automaty od Cryptologic i dostawaj kasę na swoją przyszłość.

Podobne zapisy