Automaty Do Gier Bugs 'n Bees, Novomatic Slider - dobramine.com

Bugs ‘n Bees

Cechy
Zwrotna
Twórca: Novomatic
Kołowrotki: 5
Linia: 3
Cechy: Wild Symbol, Multiplier, Free Spins

Bugs ‘n Bees 3 nuty i 10 bezpłatnych obrotów!

Wesołe chrząszcze i pszczółki są postaciami tej maszyny gry pod marką Bugs ‘n Bees od dewelopera z Austrii. Każdy z tych owadów przyniesie Ci dochód, jeżeli układasz je na opłacanych liniach. TenAutomaty Do Gier Bugs 'n Bees, Novomatic SS - dobramine.comautomat do gry jednoręki bandyta dołączył się do grupy maszyn za darmo, stworzonych jeszcze dawno temu w 2008 roku. Od tego czasu wyprodukowano darmowe automaty Beetle Mania, Beetle Mania Deluxe, które trochę są ulepszone w graficznym rozwiązaniu.

Bugs ‘n Bees współczesna gra dla graczy z Polski.

Teraz w wieku Internetu wszystko jest przeniesiono do sieci. Darmowe gry maszyny nie stały się wyjątkiem, gry maszyny online za darmo są dobrym rozwiązaniem dla graczy, którzy mając stałe podłączenie do Internetu. Dobra Mine wyróżnia się od innych portalów tym, że na naszej stronie pod adresem dobramine.com masz opkazję zmierzyć się z pokerzystami z Polski, dostaniesz newsy po-polsku, przetestujesz nowinki hazardowych gier slotów w trybie mobilne kasyno.

Bugs ‘n Bees zbieraj owady na linii i wygrywaj!

5 bębnów i 3 rzędy tej maszyny gry napełnione owadami. Dobra pszczółka z garnkiem miodu, zdziwiona ważka i biedronka, mocny chłopak-chrząszcz i gąsienica są symbolami, które dostaniesz w tym jednorękim bandycie. Układaj ich po 3 na każdą z 20 linii gry na maszynach, tylko nie zapomnij, że początek musi być na lewym bębnie. W wypadku gdy wylosujesz kilka kombinacji, wygrana składa się z nagród na wszystkich liniach. Dla zwiększenia ilości trafionych zwycięskich kombinacji w grze sloty od Novomatic dodane są specjalne elementy, w Bugs ‘n Bees to są symbole:

  • Wild w kształcie dobrej pszczółki z miodem, któa zawsze jest gotowa zamienić niepotrzebny symbol i dodać nowe złączenie, za które zdobędziesz nagrodę.
  • Biedronka w roli Bonusu zaprezentuje zwiększenie przez dodatkowy mnożnik na tym emulatorze.
  • Trzy nuty składają się w melodię, pod którą dostaniesz 10 darmowych zakręceń po ostatecznych stawkach, jeżeli w rundzie dostaniesz biedronkę to w każdym darmowym spinie ona rośnie w cenie.

Bugs ‘n Bees jest pierwszym, ale fantastycznym krokiem Novomatic w produkcji tematycznych automatów do gier online. Pszczółki, chrząszcze i biedronkę hazardzisty polubili za łatwość i przyjemną atmosferę gry, a Novomatic polepszył grafikę w kolejnych edycjach zabawy.

Podobne zapisy