Book Of Ra

Cechy
Zwrotna
Twórca: Novomatic
Kołowrotki: 5
Linia: 9
Cechy: Bonus Games, Wild Symbols and Scatters

Zagraj w maszyny do grania od firmy Novomatic za darmo na naszej stronie internetowej dobramine.com

Darmowy automat Book of Ra jest to bardzo ciekawy i porywający jednoręki bandyta do grania w kasyno, który cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Online wideo-slot pozwala graczom zanurzyć się do rażącego świata realnych emocji, nie wychodząc z domu. Na naszej stronie internetowej dobramine.com w grę maszynową Book of Ra można zagrać całkowicie za darmo z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do internetu!

Darmowa gra hazardowa Book of ra: jak wygrywać

Maszyna do gry Book of Ra została wypuszczona przez austriacką spółkę Novomatic – projektanta hazardowych automatów i emulatorów, czyli darmowych gier hot spot online. Jedną z głównych przewag gry w jednorękiego bandytę jest to, że slot jest prosty w opanowaniu i posiada: 5 bębnów, 11ście przycisków, oraz 9 linii wypłat ze standardowym matematycznym modelem wypadania kombinacji. Dlaczego automat Book of Ra jest tak popularny? Przede wszystkim wysokie odseteki wypłat (wygrana może sięgać ok. 500 000!), a także obecność spinów bonusowych, reżim gry automatycznej i gra na podwojenie.

Book of Ra: grafika i spiny bonusowe

Na osobną uwagę zasługują rzetelnie wyrysowane symbole graficzne, które prowadzą do gry bonusowej na tej darmowej maszynie. Nieograniczoną radość podaruje Wam – gra premiowa, która zostanie uruchomiona po wypadanięciu trzech symboli złotej księgi. Dziesięć darmowych spinów zostaną oferowane w przypadku dodatkowych znaków – Harfy i Złotego Lwa. W ten sposób zwiększa się prawdopodobieństwo na wygraną aż do 100%! Możliwość wygrania jackpot jest niesamowicie wysoka. Warto chociażby raz przekonać się o tym, aby zostać wiernym zwolennikiem Book of Ra.

Zalety gry na maszynie Book of Ra

  • Prosty i przyjemny interfejs z atrakcyjną egipską symboliką.
  • Obecność bezpłatnej wersji slotu online.
  • Wysoki współczynnik wygranej i gwarancja otrzymania bonusów.
  • Bezpieczeństwo bez względu na trwałość łączenia.
  • Funkcja gry maszyny na podwojenie, co pozwala wielokrotnie zwiększać sumę wynagrodzenia zwycięzcy.
  • Gra na podwojenie – atrakcja niesłychanej hojności.

Bębny mogą ucieszyć kombinacją, co nadaje prawo pomnożyć wygraną. Treść gry na podwojenie od portalu Dobra Mine, dostępnej w trybie online, polega na tym, aby zgadnąć maść karty, leżącej “koszulą” w górę. Tutaj może pomóc intuicja doświadczonego gracza, jak również analiza kolejności już znanych kart. Zwycięstwo w darmowej wersji Book of Ra gwarantuje nie tylko dobry humor, ale dobry kawał grosza pod postacią sum w rubryce “CREDIT”. Zagraj w zabawową grę Book of Ra online już teraz! Pamiętaj, że możesz również zagrać na prawdziwe pieniądze!

Podobne zapisy