Big Kahuna

Cechy
Zwrotna
Twórca: Microgaming
Kołowrotki: 5
Linia: 9
Cechy: Dziki symbol, Funkcja autoplay, Darmowe spiny, Symbol “Scatter”, Symbol “Mnożnik”

Big Kahuna – dokładnie to, czego potrzebujesz.

Jednoręki bandyta Big Kahuna – znakomita gra popularnej firmy Microgaming, która produkuje gry na maszynach hazardowych dla kasyn online. Dziś Microgaming zaprasza na podróż do Afryki, nie ryzykując o swoje oszczędności. Automat do gry hazardowej Big Kahuna w ciągu kilku sekund, przeprowadza graczy Dobra Mine do kolorowego świata afrykańskiego, który możesz zwiedzać bez konieczności pakowania walizki i wydawania pieniędzy na zakup biletów lotniczych. Wspaniała grafika, kolorowe krajobrazy i egzotyczne owoce egzotyczne stwarzają poczucie obecności w dzikim miejscu. Grając w Big Kahuna można zobaczyć wiele ciekawych zwierząt i roślin, a czasem nawet ludzi żyjących w dżungli przez wiele lat.

Gry bonusowe Big Kahuna

Big Kahuna oferuje dwie gry bonusowe. Pierwsza z nich to “Maska”. Gracze muszą otworzyć serię z dziesięciu specjalnych masek i odgadnąć, która z nich ukrywa największy mnożnik nagród. Drugą jest gra bonusowa, zwana “Wulkan”, jest bardziej skomplikowana, ale również bardziej opłacalna. Pokazuje graczom pięć różnych ofiar tajemniczych bogów afrykańskich, z których należy wybrać te najbardziej znaczące i cenne do osiągniecia nagrody. Wskaźnik wypłat może łatwo dotrzeć do numerów czterocyfrowych! Szamani zawsze mają specjalne zaklęcia i recepty, które pomagają zwykłym ludziom stać się bardziej bogatymi. Temat gry maszyny Big Kahuna polega na tym, że specjalne umiejętności i zdolności są dostępne nie tylko do “wybranych”, ale dla wszystkich graczy dobramine.com, bez wyjątku. Symbol dziki w postaci logo gry jednoręki bandyta Big Kahuna, nie tylko może pomóc w tworzeniu zwycięskich kombinacji, lecz również pojawienie się nawet jednego symbolu z gwarantuje nagrodę pieniężną! Inne symbole maszyny gry Big Kahuna to zabawne małpy, warany, maski i różne, tropikalne owoce.Big Kahuna Microgaming automaty do gier screenshot

Charakterystyka gry – Big Kahuna

  • Firma -Microgaming
  • Liczba bębnów – 5
  • Linie wypłat – 9
  • Dziki symbol (“Wild”) – Tak
  • Symbol “Scatter” – Tak
  • Symbol “Mnożnik” – Tak
  • Funkcja autoplay – Tak
  • Darmowe spiny – Tak
  • Jackpot – 500 monet

Zagraj w Big Kahuna za darmo na dobramine.com. Będziesz cieszyć się jak szybko spełniają się wszystkie twoje marzenia! Big Kahuna to teleportacja do głębi kontynentu afrykańskiego z Twojego komputera. Zagraj w Big Kahuna oraz inne sloty, automaty do gier online w trybie darmowym. Darmowe automaty na Dobra Mine to wiele przyjemności. Gry maszyny za darmo pozwalają grać nie wydając żadnych pieniędzy, ponieważ darmowe gry maszyny to gra tylko na monety wirtualne – dla zabawy czy treningu przed grami na prawdziwą forsę.

Podobne zapisy