1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. Big 5 Blackjack Gold
 • Ostatnia aktualizacja 16 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

Big 5 Blackjack Gold

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: Microgaming
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Book Of Ra
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Intro

Blackjack jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych w wielu domach hazardowych niemal na całym świecie. Popularność i popularność gry w Blackjack wynika z jej prostoty, łatwości i szybkości. Zgadzam się, prostota i łatwość zdobywania nagród zawsze pociągała człowieka. Jeśli dodamy do tego proces ekscytującej gry, przyjemność podwaja się. Gra w Blackjacka w wirtualnej przestrzeni również nabiera tempa każdego dnia, ponieważ wielu użytkowników witryn oferujących usługi hazardowe już widziało swoją łatwość i opłacalność. Blackjack jest uważany za prekursora dobrej, starej gry, która odniosła sukces we Francji w XIX wieku.

Tematyka gry

Główną różnicą między Big Blackjack Gold a innymi typami Blackjacka jest to, że gra się pięcioma taliami kart bez Jokerów. Ten warunek jednocześnie zwiększa i zmniejsza prawdopodobieństwo zwycięskiego zakładu. Microgaming wykorzystuje najlepszą technologię blackjack, która ma następujące zasady, typu, dealer nie ma prawa widzieć kart, dozwolone są trzy rozdania dla jednej ręki, a asy są dozwolone tylko jeden raz, a tak samo, karty o wartości nominalnej dziesięciu w podziale są równoważne.

W przeciwnym razie klasyczne zasady gry pozostały niezmienione: gracz nadal musi zebrać wartość liczbową zbliżoną do “21” kart w ręce. Jeśli gracz odniesie sukces, otrzyma podwójną stawkę, w przeciwnym razie cała wygrana trafi do kasyna. Zakłady w Big 5 Blackjack Gold są akceptowane w zakresie od 1 do 200 kredytów.

Grafika

Podobnie jak wszystkie inne gry opracowane przez Microgaming, Big 5 Blackjack Gold wyróżnia się wyrafinowanym designem, który wyraźnie łączy się z dość prostą funkcjonalnością. Główny ekran pokazuje stół do gry z pięcioma znajomymi pudełkami. Grafika i ścieżka dźwiękowa Microgaming są, jak zawsze, wspaniałe i odtwarzają prawdziwą atmosferę kasyna. Wszystkie niezbędne funkcje i atrybuty znajdują się bezpośrednio na ekranie, bez potrzeby nawigowania po kartach: prostota i wygoda to główne motta Microgaming. Być może jest to jeden z najwygodniejszych interfejsów, które upraszczają proces gry i przynoszą czystą przyjemność. Jeśli nadal masz te lub inne pytania, możesz otworzyć krótki przewodnik po grze, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu głównego, klikając go lewym przyciskiem myszy.

Bonusy

W Big 5 gold możesz znaleźć ogromny wybór gier bonusowych.

Zalety

 1. Możliwość wypłaty w różnych walutach, w tym euros i polish zlotys
 2. Licencja UK Gambling Commission
 3. Bonus Cashback

Wady

 • Nie ma możliwości jackpotu
 • Brak podwojeń limitów

Podobne gry

Wirtualna gra karciana o nazwie Big 5 Blackjack Gold to świetna rozrywka, a także duża szansa na wygraną. Stylowa grafika gry przyniesie estetyczną przyjemność temu procesowi. Powodzenia i wielkie wypłaty!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.