Automaty Do Gier Bejeweled 2, Cryptologic Slider - Dobramine.com

Bejeweled 2

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Bonus, Wild symbol, Scatters, Free Spins, Multiplier

Bejeweled 2 – zagraj teraz

Wcześniej na Dobra Mine został opublikowany przegląd fascynującej gry maszyny Bejeweled zainspirowanej przez dość dobrze znaną w Polsce grę wideo frmy PopCap Games. Slot został opracowany przez ekspertów z firmy Cryptologic. W tym artykule omówimy ciąg dalszy tej gry na maszynach o nazwie Bejeweled 2. Bejeweled 2 – automat do gry w kasynie wirtualnym z 5ma bębnami i 20ma liniami wypłat.

Automaty Do Gier Bejeweled 2, Cryptologic SS - Dobramine.com

Cechy maszyny do grania Bejeweled 2

Ilość aktywnych linii można zmienić na własną rękę. W kasynie internetowym na prawdziwe pieniądze możesz robić zakłady od pięciu do pięćdziesięciu euro centów, więc na jednym spinie wolno umieszczać do 1000 euro. Jednoręki bandyta Bejeweled 2 posiada darmowe spiny, rundy bonusowe, symbole specjalne, mnożniki i inne opcje. Zwycięskie kombinacje powstają z tych samych znaków.

Wypłata jest obliczana poprzez pomnożenie kwoty, którą gracz postawił na jednej linii w stosunku do współczynnika. Może on wynosić do x10000. Jedna aktywna linia przynosi tylko jedną płatność (największą). Symbolika maszyny gry Bejeweled 2 – stylizowane kamienie szlachetne, a także nominały kart do gry od dziesięciu do asa. Gra posiada również znaki specjalne, które mają ulepszone funkcje.

Dzikie symbole działają według zasad ogólnych dla tych symboli. Wszystkie symbole Scatter nie są przywiązane do linii płatności ale oferują dodatkowe funkcje (darmowe spiny lub rundy bonusowe). Dzieje się tak wtedy, gdy trzy identyczne symbole tego rodzaju pojawiają się w dowolnym miejscu na ekranie. Bonus Free Spins daje możliwość rozpocząć 15, 20, czy 50 darmowych spinów.

Maszyna Bejeweled 2 posiada dwie gry bonusowe. W pierwszej na początku widać koło fortuny. Płatności będą polegać na tych samych kamieniach które są ułożone pionowo lub poziomo. Istnieją także znaki bardziej wyjątkowe.

Przyciski sterujące gry jednoręki bandyta Bejeweled 2

  • Spin – nowa runda
  • Bet – wybór zakładu
  • Lines – liczba linii wypłat
  • PAYTABLE – zobacz tabelę wypłat
  • All Bet – całkowita kwota zakładu
  • Win – całkowitą kwota płatności

W Bejeweled 2 można wyłączyć muzykę w tle. Urządzenie pracuje w trybie flash. Zalety Bejeweled 2 są oczywiste: różnorodność rozgrywki, duże wypłaty, prosty interfejs i tak dalej. Polscy gracze mogą zagrać w Bejeweled 2 na Dobra Mine za darmo. Ale nie zapomnij przetestować inne automaty do gier online! Dobramine.com stworzona dla Polskiej przestrzeni internetowej. Zagraj w sloty wideo online, darmowe automaty w retro stylu, darmowe gry maszyny, slots nowoczesne. Hazardowe gry maszyny za darmo są dostępne w trybie mobilnym.

Podobne zapisy