Automaty Do Gier Battle for Olympus, Провайдер Slider - Dobramine.com

Battle for Olympus

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 50
Cechy: Bonus, Wild symbol, Scatters, Autoplay

Battle for Olympus – ogólny opis gry

Nowy wrzutowy automat do gry hazardowej Battle for Olympus firmy Cryptologic opisuje walkę Zeusa i władcy królestwa zmarłych – Hadesa, jednak historia jest fantazją producenta i nie odpowiada do końca klasycznym mitom.

Automaty Do Gier Battle for Olympus, Провайдер SS - Dobramine.com

Battle for Olympus – zalety gry maszyny

Jednoręki bandyta Battle for Olympus – to automat hazardowy z 5ma bębnami i posiada 50 linii wypłat. Gra Battle for Olympus także oferuje kilka specjalnych symboli – Scatter i Dziki – ze specjalnymi cechami. Slot wideo Battle for Olympus posiada też grę premiową.

Na jednej linii polscy gracze w kasynie online mogą postawić od 0,01 $ do 10 $. Całkowity zakład może osiągnąć 500 $. Nagrody są przyznawane za połączenie na aktywnej linii 3 lub więcej identycznych symboli. Symbole muszą znajdować się na sąsiednich bębnach, począwszy od pierwszego.

Maksymalna wygrana stanowi X2000 lub nawet X6000 od zakładu, jeśli połączenie zostało utworzone z udziałem dzikiego symbolu maszyny gry Battle for Olympus. Symbole gry na maszynach Battle for Olympus to:

  • Zeus
  • Hades
  • Cerber
  • Atena
  • Rydwan
  • Kask
  • Trójząb
  • Nominały kart do gry od dziesięciu do asa.

Jeśli Zeus i Hades ułożą się w rzędzie na tej samej linii wypłat, tworzą mieszaną kombinację, która jest wypłacana przez najwyższy współczynnik. Dziki symbol gry jednoręki bandyta Battle for Olympus to pies Cerber. Sam w sobie nie płaci nic, ale jest w stanie zastąpić inne symbole za wyjątkiem premiowych.

Scatter to bogini Atena. 3, 4 lub 5 takich symboli występujących w każdej pozycji na ekranie generują zysk w wysokości współczynnika 2, 25 lub 250 w zależności od liczby Scatterów. Bonusowy symbol maszyny do grania Battle for Olympus – to 3 symbole z napisami Battle, For i Olympus. Każdy z nich przypada tylko jeden na bęben (pierwszy, trzeci i piąty, odpowiednio. Kiedy pojawia się na ekranie w tym samym czasie (tworząc w ten sposób nazwę gry), rozpoczyna się runda bonusowa.

Slot Battle for Olympus — wyniki

W Battle for Olympus możesz zagrać na prawdziwe pieniądze w wielu kasynach online, ale jeśli nie chcesz ryzykować, przetestuj Battle for Olympus oraz inne automaty do gier online za darmo – na Dobra Mine. Polska strona slotów wideo oferuje dla polskich fanów hazardu możliwość grania w trybie darmowym. Przetestuj już dziś tradycyjne kasynowe darmowe automaty w tym darmowe gry maszyny karciane i stołowe, specjalne gry maszyny za darmo, sloty wideo, nowoczesne sloty dla mobilnych urządzeń.

Darmowe gry hazardowe na dobramine.com – gdy potrzebujesz relaksu!

Podobne zapisy