Automaty Do Gier Batman, Cryptologic Thumbnail - Dobramine.com

Batman

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 50
Cechy: Bonus, Wild symbol, Scatters

Batman – Mroczny Rycerz zaprasza do gry

Miasto Gotham ma jednego z najczarniejszych superbohaterów – Batmana! Walczy na ulicach, aby chronić niewinnych, jednocześnie pozostając w cieniu. Batman, czyli Mroczny Rycerz to facet, którego wolisz mieć po swojej stronie, gdy wszystko jest przeciwko Tobie. Już teraz, Polscy fani hazardu online mogą zagrać w grę wrzutową w tym samym temacie, a najlepszym jest to, że w taki sposób można wygrać mnóstwo gotówki.

Automaty Do Gier Batman, Cryptologic SS - Dobramine.com

Jak można oczekiwać od producenta oprogramowania dla kasyn online, frmy Cryptologic, grafika jest wykonana w stylu kreskówki i symbole łączą wszystko, co kochasz w opowieści o Mrocznym Rycerzu. Jest tu jego zły wróg Joker, sygnał Bat, komisarz Gordon, Bat-mobile, niektóre gadżety, a wreszcie sam Batman.

Jednoręki bandyta Batman – krótki opis

Automat do gry hazardowej Batman to 5-bębnowy slot z 50 liniami wypłat. Jak można zauważyć, zakres zakładów idzie w górę do 1000 $ za spin, dość wysoka nagroda dla tak prostej gry maszyny. Inne zalety to oczywiście:

  • Temat
  • Prosty interfejs
  • Funkcje bonusowe .

Batman służy jako dziki symbol gry na maszynach i on pojawia się na bębnach 2, 3 i 4. Kiedy pojawi się podczas zwycięskiej kombinacji, to jest on w stanie podwoić cokolwiek wygrasz. Jeszcze jedną ciekawostką maszyny gry Batman jest funkcją re-spin. Sygnał Bat na pierwszej rolce i komisarz Gordon na rolce 5 mogą rozpocząć tą funkcję. Jeśli chodzi o symbol rozproszony gry jednoręki bandyta Batman, jeśli masz 5 Scatterów możesz wygrać 100 monet.

Jednak główną cechą maszyny do grania Batman jest Bonus Bat. Bonus Bat dodaje jeszcze 10 linii wygrywających i zwiększa zakład. Jeśli Bonus Bet jest aktywny, a otrzymasz 3 symbole Scatter, zostanie aktywowana funkcja bonusowa.

Slot wideo Batman — wyniki

Polscy fani Batmana będą naprawdę cieszyć się grając w slot Batmnan firmy Cryptologic. The Dark Knight od Microgaming też jest dobry, ale w tym przypadku to mocny konkurent. Jednoręki bandyta Batman jest rzeczywiście jednym z najlepszych gier Cryptologic, i wciąż wygląda aktualne w stosunku do nawet bardziej popularnych w Polsce gier wrzutowych.

Zagraj w slot wideo Batman na Dobra Mine! Ta strona to jest najlepsze miejsce dla komfortowej i bezpiecznej zabawy. Spróbuj zagrać na dobramine.com w klasyczne oraz nowoczesne darmowe automaty, sloty wideo, mobilne sloty, tradycyjne darmowe gry maszyny karciane oraz inne gry maszyny za darmo.

Hazardowe automaty do gier online – najlepsza zabawa za darmo dla Ciebie!

Podobne zapisy