Back in Time dobra mine automaty online slider

Back in Time

Cechy
Zwrotna
Twórca: Betsoft
Kołowrotki: 3
Linia: 8
Cechy: bonus round, wild symbol

Back in Time dawno temu w czasie epoki lodowcowej teraz w kasynie online

Jeżeli pamiętasz, kiedy jeszcze nie było ludzkości żyły dinozaury. W gry maszyny za darmo typu jednoręki bandyta w slocie Back in Time od Betsoft przeniesiemy się do tych czasów i pomożemy malutkiej Dinomo. Ta gra slotowa jest dostępna w liście hazardowej Dobra Mine pod adresem Betsoft.Back in Time Dobra Mine automaty do gier SS Betsoft Granie na slocie może opanować każdy nowicjusz w branży hazardowej. Interfejs tej zabawy jest bardzo prosty do zrozumienia i dostępny dla wszystkich graczy. Szybko zdobędziesz doświadczenie na tym automacie absolutnie za darmo, lub możesz obstawiać realne środki.

Podstawy gry i przyciski na automacie slotowym Back in Time

Jeżeli choć raz odwiedziłeś kasyno lub grałeś w darmowe gry maszyny, dobrze wiesz, że wszystkie gry maszyny hazardowe wyposażone są w tradycyjne klawisze Spin, BetMax, BetPerLine. Każdy automat posiada tabele wypłat, którą znajdziesz pod nazwą PayTable. Zarządzaj swoimi stawkami na maszynach i rozpocznij grę od obstawiania małych stawek na każdą linię, a następnie zwiększaj zakłady za każdym razem, kiedy Twój apetyt na większą wygraną wzrasta. Jest to bardzo prosty automat, choć posiada wielu ustawień. Wybierz i praktykuj swoją strategię na automaty do gier online i w tym w Back in Time.

Symbole maszyny do gry Back in Time online

Oprócz malutkiej Dinomo, obrane są znaki szczęsliwych trzech siódemek, znak logotypu, znak z nadpisem Little Dinomo i jajka, które są pofarbowane na różne kolory. Dzikim symbolem jest znak z nadpisem Wild, który może sam tworzyć opłacane połączenia lub zastępować inne znaki na ikonkach. Slot zawiera tylko osiem linii, które są rozmieszczone pionowo, poziomo i skośnie. Malutka Dinomo może zbierać kamienie, które spadają do jej łap w ciągu gry. Jeżeli zdobędzie trzy kamienia, odpali to rundę z dodatkami i dostaniesz:

  • dodatkowe monety na swoim koncie;
  • niezapominaną atrakcję podczas tej przygody;

To nie wszystko, możesz wykorzystać również inne darmowe automaty maszyny do grania od Betsoftu i innych producentów w branży hazardowej w celu zadowolenia swojego hazardowego hobby. Odwiedzaj nas i graj w gry na maszynach, sloty za darmo.

Podobne zapisy