1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. Atlantic City Blackjack Gold
 • Ostatnia aktualizacja 16 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

Atlantic City Blackjack Gold

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: Microgaming
Min Coins Per Line: 1
Max Coins Per Line: 200
Min Coins Size: 1
Max Coins Size: 200
RTP: 99.65
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Book Of Ra
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Intro

Jedną z najsłynniejszych firm zajmujących się produkcją oprogramowania do gier jest Microgaming i jego utworzenie pod nazwą “Atlantic City Blackjack Gold”. Należy zwrócić uwagę na wysoką jakość grafiki użytej w tej grze. Dzięki temu uczestnik może poczuć się gościem prawdziwego kasyna lądowego, w którym zbierane są tylko najlepsze rodzaje gier. Obecność animowanych obrazów sugeruje, że programiści starają się, aby rozrywka była jak najbliżej teraźniejszości. Co więcej, użytkownikowi będzie towarzyszył cały czas muzyka, która rozluźnia i dostosowuje się do łatwej i skutecznej rozgrywki.

Tematyka gry

Ponieważ celem uczestnika jest dodanie kart z prawidłową liczbą punktów, musi on wiedzieć, który z nich obiecuje tę lub taką liczbę punktów. Zatem karty o wartości nominalnej od dwóch do dziewięciu oznaczają liczby zapisane na nich. Karty od dziesięciu do króli gwarantują użytkownikowi natychmiastowe dodanie 10 punktów, ale as, w zależności od sytuacji, może być równy jeden lub jedenastu punktom. Podczas tworzenia kombinacji gracz może napotkać różne opcje wypłat. Na przykład, przy tworzeniu blackjacka z utratą dwóch pierwszych kart, uczestnik może liczyć na nagrodę w stosunku 3 do 2 (płatność do zakładu). Jeśli zwycięstwo uczestnika nastąpi w trakcie gry, zysk będzie równy sumie zainwestowanych kredytów na zakład. Również wynagrodzenie jest należne za ubezpieczenie. Jeśli pierwsza karta zostanie rozdana asowi, użytkownik zostanie poproszony o ubezpieczyć się przed blackjackem przeciwnika. Jeśli gracz potwierdzi tę akcję, a krupier rzeczywiście ma 21 punktów, wówczas gwarantowana jest płatność w stosunku 2 do 1 gracza.

Grafika

Projekt Atlantic City Blackjack Gold na pierwszy rzut oka zgaduje grę ze “złotej” serii gier online od Microgaming. Wyjaśnij, dlaczego potrzebujemy tych lub innych przycisków, nie zrobimy tego. Każdy, kto wie, jak grać w blackjacka, zna wszystkie warunki, które są w nim akceptowane. Jeśli najedziesz kursorem myszy na znak wskazujący zakres licytacji, w rozwijanym polu pojawią się krótkie reguły gry. W grze Atlantic City Blackjack Gold istnieją podstawowe ustawienia użytkownika: wyłączanie różnych parametrów dźwięku, aktywacja automatycznej powtórki zakładów i szybka dystrybucja, a także wyburzanie kart w stoperze na żądanie. W Atlantic City Blackjack Gold nie ma optymalnych tabel strategii.

Bonusy

Zanim rozpocznisz grę, sprawdź darmową grę bonusową. Masz również możliwość odbioru depozytu za mecz, a tak samo bonusu od drugiego depozytu. Odbierz bonus Cashback.

Zalety

 1. Możliwość wypłaty w różnych walutach, w tym euros
 2. Licencja Malta Gaming Authority
 3. Kasyno do pobrania

Wady

 • Nie ma możliwości jackpotu
 • Mały limit wypłat

Podobne gry

Atlantic city gold to jedna z najpopularniejszych wersji tej gry karcianej, której istotą jest kombinacja tak wielu punktów, że gracz może doprowadzić do zwycięstwa. Oprócz dość dużych płatności, uczestnik może również cieszyć się wysokiej jakości grafiką, doskonałymi ścieżkami dźwiękowymi i przyjaznym dla użytkownika interfejsem, co sprzyja przeprowadzeniu łatwej i niezapomnianej rozgrywki.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.