At the Copa

Cechy
Zwrotna
Twórca: Betsoft
Kołowrotki: 5
Linia: 30
Cechy: Scatter Symbols,Free Spin, Bonus Feature

Włączaj muzykę i tańcz tango i cha-cha-cha z nami w At The Copa!

Zapraszamy do naszego pokoju tanecznego, abyś przyłączył się do zajęć z rumby – tańca miłości lub do dynamicznego jive, którego tańczyli amerykańscy marynarzy, a wraz z tym spróbujemy ćwiczyć grę na automacie typu jednoręki bandyta za darmo. Producentem tematycznych slotów jest firma Betsoft, która stworzyła slotowe gry na maszynach, wykorzystując kreskówkową animację i zamontowała aż 3 progresywne kumulacje w darmowych grach na maszynach.At the Copa Dobra Mine automaty do gier SS Betsoft Do tej gry zapraszają tancerze Karolina a z nią dwóch mężczyzn Pedro i Rico z niesamowitą plastyką. Weź Karolinę do tańca w stylu rumby i wraz z tym obstawiaj zakłady na automacie hazardowym, aby następnie otrzymać zajęcia od najlepszych nauczycieli klasycznych tańców towarzyskich.

Wyrusz do świata tańca na automacie At the Copa online

Przed początkiem gry trzeba dowiedzieć się o podstawach rozgrywki na tym automacie do gry od Betsofta, którą możesz zawsze odnaleźć w kolekcji darmowe automaty hazardowe na Dobra Mine pod adresem Betsoft. Nie było wcześniej takiego automatu do gry jednoręki bandyta, aby zawierał aż trzy jackpoty, na które możesz liczyć, gdy będziesz grał na tym slocie. Maszyny do grania posiadają wysoki czynnik RTP i wiele dodatkowych bonusowych rozwiązań.

Szczegóły darmowego automatu gry na maszynach At the Copa

Automat posiada klasyczne 5 bębnów i 30 linii wypłat, gdzie wszystkie linie akceptują monety, poczynając od minimalnych do maksymalnych stawek, natomiast, aby walczyć o trzy jackpoty, potrzebujesz najwyższych zakładów. Kwota progresywnych jackpotów dostępna jest zaraz po otworzeniu i uruchomieniu pierwszej rundy. Slot również zawiera:

  • Wild w kształcie blasku księżyca, który posiada opcje rozszerzenia i może wymienić wszystkie pola na całym bębnie;
  • Jeśli chcesz wejść w posiadanie butów do tańca – Skater przyniesie do Ciebie Tańczącego Buta, który może wystartować porcję darmowych zakręceń. Jeżeli przed darmowymi spinami wybierzesz partnera dla Karoliny, on stanie się w tej rundzie zwykłym symbolem Wild.

Oprócz olbrzymich zysków, które można zdobyć na tym automacie, gra gwarantuje również świetną zabawę, oraz tyle możliwości korzystania z kasyno online, że będziesz miał zajęcie na kilka dni. Nie wahaj się i graj. W trakcie gry nawet Twój partner ruszy się z Tobą.

Podobne zapisy