Automaty Do Gier As the Reels Turn Ep.3, Rival Slider - Dobramine.com

As The Reels Turn Ep. 3

Cechy
Zwrotna
Twórca: Rival
Kołowrotki: 5
Linia: 15
Cechy: Bonusowe gry, Dziki symbol, Symbol “Scatter”, Darmowe spiny

As The Reels Turn Ep.3 kolejna część zabawy filmowej od Rival

Nikt już nie wie, jak zaczęła się historia gry maszyny za darmo As The Reels Turn Ep.3 i jak skończy się wszystko dla Matta. Powracając do dwóch poprzednich epizodów tej gry na maszynach jest to gra, która zawsze oferuje liczne wypłaty. Znajdziecie ją na liście automatów do gier na najlepszej stronie hazardowej z darmowymi automatami dla Polaków sprawdzać tę stronę dobramine.com.

Automaty Do Gier As the Reels Turn Ep.3, Rival SS - Dobramine.com

As The Reels Turn Ep.3 na witrynie Dobra Mine

. Dobra Mine jest najczęściej odwiedzaną witryną z maszynami do grania w Polsce, gdyż tutaj znajdziecie maszyny do gier online od różnych producentów gier e-hazardowych. Gry jednoręki bandyta za darmo są uporządkowane w kolejności alfabetycznej, również Rival na swojej liście posiadagry na maszynach wszystkie w wersji darmowej. Wybierz wygodny dla Ciebie wariant As The Reels Turn Ep.3 i rozegraj stawki w kasyno online w wersji mobilnej witryny.

As The Reels Turn Ep.3 podstawowe detale gry

Przed zabawą uważnie przeczytaj treść poprzednich serii gry na maszynach. Obstawiaj monety na dowolna ilość linii i pamiętaj o tym, im więcej linii obstawisz tym większe masz szanse na wygraną w gry sloty. Automat do gry jednoręki bandyta zawiera znaną już postać Matta, Dona, Chrissy, oraz Tommy, z nowych symbolami gry w sloty pojawią się Danny i blondynka Jamie. Najczęściej trafiane i opłacane kombinacje z regularnymi postaciami dają wygrane od 4 do 200 monet.

Jak dowiedzieć się o tym, czy Matt zakochał się w Jamie, czy może Vanessa planuje wybrać właśnie jego, dlatego należy założyć symbole na wybrane linie i obserwować. W każdej serii działają dodatki, w trzeciej serii są to następujące bonusowe symbole:

  • Jackpotem jest symbol kasyna Paradiso, jak również stos żetonów. Wygrać można od 4 do 1500 monet, jeśli wypadną trzy z tych symboli na jednej z trafionych linii
  • stary znajomy Ivan pojawi się znowu w roli Scattera. Drugim Scatterem będzie symbol z wiewiórką, a wynagrodzenie będzie powiększone o cztery razy. Natomiast, gdy dostaniesz w rundzie dwa z tych symboli

jak to zwykle bywa w hazardowych maszynach dostaniesz rundę bonusową, jako symbol, który podaruje Ci wiele wspaniałych minut i w końcu zdobędziesz premiowe wypłaty. Saga jest bardzo popularna w Polsce i ma bardzo dobre opinie wśród polskich graczy. Przetestuj swoje siły i zagraj w As The Reels Turn Ep.3 i pamiętaj, ze zawsze możesz wrócić do pierwszego lub drugiego epizodu z tej sagi od Rival w katalogu automaty do gier online.

Podobne zapisy