Arrival dobra mine automaty online slider

Arrival

Cechy
Zwrotna
Twórca: Betsoft
Kołowrotki: 5
Linia: 30
Cechy: Scatter, Bonus

Czas na podróż z automatem maszyny gry Arrival!

Temat fantastycznych podróży do międzygalaktycznej przestrzeni nigdy się nie znudzi, nawet wkróce oczekuje nas premiera kolejnych Gwiezdnych Wojen. Automat do gry maszyny za darmo pod tytułem Arrival jest to atrakcyjny automat do gry online z grafiką 3D, wyprodukowany przez hazardową firmę Betsoft. Fabuła tej rozgrywki to kosmiczny statek lecący, aby odnaleść zagubionego różowego kosmitę.Arrival Dobra Mine automaty do gier SS Betsoft

Wyposażenie darmowej gry maszyny Arrival online.

W trybie regularnym na ikonkach tego automatu typu gry jednoręki bandyta możesz wykorzystać symbole: samego kosmity, przepięknej przyjaciółki marynarza, dziwnego kosmonauty. W slocie jest 5 bębnów, 3 rzędy i 30 linii wypłat, na które możesz obstawiać zakłady. Ubierz się w skafander i nie zapomnij wziąć broń laserową i startuj wraz ze statkiem do kosmosu na stronie Dobra Mine od wytwórcy hazardowego Betsoft.Możesz kręcić bębnami tego automatu bez żadnych ograniczeń. Wraz z międzyplanetarnym wiatrem hazardowym wyruszaj do innych gwiazd. Natkniesz się na wiele przygód w kosmicznej przestrzeni, bierz ze sobą roboty, badaj stworzenia z innych planet i zbieraj skarby, które potem wymienisz na gotówkę. Pamiętaj, możesz to wszystko zrobić, nie wychodząc ze swojego mieszkania, siedząc w wygodnym fotelu, bawiąc się we wszystkie darmowe automaty w kasynie, które dopełni Twój rachunek.

Ekstra gry maszyny na automacie typu jednoręki bandyta Arrival.

Dostawaj zwycięską kombinacją na 30 liniach tego slotu i wygrywaj monety w maszyny do grania Arrival. Podczas rundy na automacie gry na maszynach możesz uzyskać 3 dodatkowe gry:

  • Pierwsza może wystartować za otrzymaniem 3 znaków UFO i wydać porcje 10 bezpłatnych obrotów.
  • Treścią drugiej zabawy jest wybranie odpowiedniego kosmicznego statku, gdy znajdziesz na jego pokładzie dodatkowe monety.
  • W ostatniej rundzie trzeba uwolnić atrakcyjną przyjaciółkę marynarza i zwrócić ją do jej partnera, za to też zmożesz doliczyć sobie monety;

Startuj na swoim kosmicznym statku i leć do kosmosu na automacie Arrival i naładuj swoje konto za pomocą wygranych monet. Wszystkie wygrane monety możesz otrzymać w dowolnym momencie na swoją kartkę kredytową lub wykorzystać do dalszej zabawy w sloty w kasynie.

Podobne zapisy