Around the World

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Bonus, Wild symbol, Scatters, Multiplier

Around the World – zagraj z przyjemnością

Większość Polaków lubi podróże lub przynajmniej marzą o wizycie w dalekich krajach. Chyba, każdy z nas ma chęć do tego rodzaju wypoczynku.

To właśnie dlatego nowy automat hazardowy o nazwie Around the World jest tak popularny na całym świecie, a także w Polsce. Jednoręki bandyta Around the World został wydany przez firmę Cryptologic. Podróżuj do różnych krajów, aby zobaczyć wiele znanych zabytków!

Around the World jest to automat do gry hazardowej w Internecie, który ma 5 bębnów i 20 linii wypłat. Istnieją w Around the World specjalne symbole, takie jak Wild i Scatter, jak również rundy bonusowe. Kwota zakładu na linii może się zmieniać w zakresie od 0,01 $ do 5 $, dlatego maksymalnie dopuszczalny zakład za spin to 100 $.

Symbole gry maszyny Around the World

Zwycięskie kombinacje utworzone są z 3 symboli gry na maszynach Around the World lub 2 – przy okazji grania z symbolami dzikimi i scatterami. Symbole muszą być umieszczone na bębnach sąsiednich aktywnej linii wypłat od lewej do prawej strony. Symbole maszyny gry Around the World to zabytki z całego świata:

  • Big Ben
  • Egipskie piramidy
  • Narodowe Muzeum w Sydney
  • Wieża Eiffla
  • Statua Wolności

Na bębnach gry jednoręki bandyta Around the World można również zobaczyć symbole z bagażem i paszport. Istnieje kilka specjalnych symboli, które są wyposażone w zaawansowane funkcje. Dziki symbol jest symbolem samolotu. Ten symbol tworzy kombinacje, dla których istnieją tylko najlepsze nagrody. Co więcej, dziki symbol maszyny do grania Around the World jest w stanie zastąpić inne symbole.

Gdzie zagrać w Around the World, a także inne gry maszyny za darmo

Szansa złapać 5 dzikich symboli na aktywnej linii i dostać wypłatę w wysokości 30000 monet podgrzewa wyobraźnię każdego polskiego hazardzisty. Kolejna zaleta gry – to możliwość tworzenia kombinacji nie tylko od lewej do prawej strony, ale też w odwrotnym kierunku.

Gra hazardowa Around the World jest przedstawiona w wielu znanych kasynach online, zasilanych przez oprogramowanie Cryptologic. Zagrać w Around the World także możesz na polskiej stronie gier losowych Dobra Mine.

Mamy tu także dla Ciebie inne gry najlepszych producentów branży. Preferujesz nowoczesne sloty lub slots w klasycznym wykonaniu? Dobramine.com ma wszystko dla dobrej zabawy – darmowe automaty typu jednoręki bandyta, darmowe gry maszyny stołowe, gry karciane, gry hazardowe dla mobilnych urządzeń. Zapraszamy! Przetestuj najlepsze automaty do gier online za darmo.

Podobne zapisy