Automaty Do Gier Arabian Tales, Rival Slider - Dobramine.com

Arabian Tales

Cechy
Zwrotna
Twórca: Rival
Kołowrotki: 5
Linia: 50
Cechy: Bonusowe gry, Wild, Scatter, Darmowe spiny

Arabian Tales – pragnienie niezliczonych bogactw

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie było życie w mistycznych czasach Arabian Nights – już teraz możesz się dowiedzieć tego, dzięki maszynie hazardowej Arabian Tales. Jednoręki bandyta Arabian Tales jest to zabawna gra firmy Rival. Grając w Arabian Tales wygrasz nagrody za znalezienie różnych tematycznych symboli, takich jak magiczne dywany, klejnoty, zaklinacze wężów.

Automaty Do Gier Arabian Tales, Rival SS - Dobramine.com

Automat do gry hazardowej Arabian Tales posiada także zabawne specjalne symbole, w tym Lampę – jest to dziki symbol, Dżinn – darmowe spiny, Tygrys – symbol rozproszenia i Sułtan — jackpoty.

Zagrać w slot wideo Arabian Tales można w przeglądarce, bowiem gra została opracowana w oparciu na technologii Flash. Zagraj w Arabian Tales począwszy od malej stawki – może to być zaledwie 0,01 monet na spin. Tłem wizualnym do tej gry maszyny jest nocne gwiaździste niebo.

Symbole gry na maszynach Arabian Tales

Gdybyśmy wszyscy mieli magiczna lampę! Podstawowe symbole maszyny gry Arabian Tales to litery i liczby w arabskim stylu. Znalezienie od 3 do 5 tych symboli dają wygrana od 3 monet do 150 monet. Znalezienie symboli tematycznych powoduje jeszcze większe nagrody:

  • Magiczna książka – do 225 monet
  • Klejnoty – do 400 monet
  • Magiczne dywany – do 600 monet.
  • Zaklinacze węży – 750 monet
  • Złodziej – do 1000 monet

Tygrysy, jako 5 identycznych symboli mogą powiększyć do 50 razy twoja całkowitą wygrana, natomiast symbol Sultan Jackpot może wywołać pulę w wysokości do 2500 monet. Dziki symbol gry jednoręki bandyta Arabian Tales – Lampa – losowo pojawia się na bębnach 1 i 3, aby ułatwić proces tworzenia zwycięskiej kombinacji.

Dżinny mogą wywołać bonusowe bezpłatne spiny. 3 symbole Dżina to 12 darmowych spinów, 4 to 25 darmowych spinów, a 5 da 50 darmowych spinów. W czasie darmowych spinów wszystkie nagrody są trzykrotnie pomnożone.

Relaksujące automaty do gier online za darmo

Poczuj się jak na tajemniczym Wschodzie, gdyż już nie musisz wyjeżdżać z Polski! Zagraj w Arabian Tales na polskiej stronie automatów wrzutowych online Dobra Mine! Ponadto możesz zagrać w te wszystkie wspaniale hazardowe maszyny do grania za darmo, w trybie demonstracyjnym. A niektóre gry maszyny za darmo nawet są dostępne dla odtwarzania ich na mobilnych urządzeniach.

Darmowe automaty sloty to świetny sposób, aby zapomnieć o problemach. Spójrz sie jak relaksujace moga byc darmowe gry maszyny. Ponadto, grając w darmowe gry sloty, poznasz sekrety hazardu internetowego, dzięki czemu możesz wygrać w każdym kasyno online!

Podobne zapisy