Arabian Rose

Cechy
Zwrotna
Twórca: Microgaming
Kołowrotki: 5
Linia: 40
Cechy: Dziki symbol, Funkcja autoplay, Darmowe spiny, Bonusowe gry, Symbol “Scatter”, Symbol “Mnożnik”

Arabian Rose – najbardziej intrygujący sekret orientalny

Pawie pióra symbolizują bogactwo i szczęście, a po tym wszystkim przyszedł czas na kasyna online …gdzie pałace i skrzynie pełne złota nie są głównym bogactwem na uroczym i tajemniczym Wschodzie. Najdroźszym jest to, co jest ukryte od wścibskich oczu, coś elastycznego jak winorośl i pięknego jak wschód słońca. Automat do gry hazardowej Arabian Rose odkrywa jedną z najbardziej intrygujących tajemnic Wschódu – życie niesamowicie pięknych kobiet, które cały czas ukrywają swoje twarze przed obcymi. Każda z tych kobiet godna jest tylko odważnych, więc trzeba spróbować zdobyć serce uroczej damy. Aby łatwiej podbić wyrafinowane piękno, jednoręki bandyta Arabian Rose zapewnia dużą liczbę oryginalnych premii i nagród. Grając w Arabian Rose można spędzić długie godziny, podziwiająć sztukę dawnych mistrzów, którzy stworzyli wysokie, rozciągające się na niebo minarety, z których, wedle legendy, nie tylko krzyczą rozkazy, ale również wyrzucają niewierne żony. Nadszedł czas, aby przetestować slot wideo Arabian Rose, oraz inne gry na maszynach, sloty na Dobra Mine. Gra hazardowa wideo Arabian Rose przeniesie Cię prosto do orientalnej bajki. Arabian Rose Microgaming automaty do gier screenshot

Symbole Arabian Rose.

Automat hazardowy Arabian Rose, który stworzyła firma Microgaming poświęcony jest tajemniczym pięknym kobietam w świecie arabskim. Dlatego symbolami gry maszyny Arabian Rose są: arabski mężczyzna, wielbłąd, lampa Alladyna, pióra pawia, a także kolorowe nominały kart. Symbole specjalne maszyny gry Arabian Rose to Piękna Dziewczyna (dziki symbol) i Czerwona Róża (Scatter). Dziki symbol (Wild) jest zdolny do tworzenia kombinacji wygrywjącej, ponieważ może zastąpić wszystkie inne symbole podstawowe. Scatter nie zależy od położenia na bębnach. 3, 4 lub 5 z tych symboli w dowolnym miejscu na bębnach przyniosą maksymalne zyski.

Arabian Rose – charakterystyka gry jednoręki bandyta

 • Firma -Microgaming
 • Liczba bębnów – 5
 • Linie wypłat – 40
 • Bonusowe gry – Tak
 • Dziki symbol (“Wild”) – Tak
 • Symbol “Scatter” – Tak
 • Symbol “Mnożnik” – Tak
 • Funkcja autoplay – Tak
 • Darmowe spiny – Tak
 • Jackpot progresywny – Brak
 • Jackpot – 2000 monet

Aby zobaczyć to osobiście, trzeba tylko rozpocząć grę w kasynie online na stronie internetowej dobramine.com. Na początek, można sprawdzić unikalne cechy maszyny do grania Arabian Rose w szkoleniowym demo-trybie, który nie wymaga rejestracji i dokonywania wpłat. Strona internetowa Dobra Mine oferuje polskim graczom wspaniałe darmowe automaty, automaty do gier online za darmo. Darmowe gry maszyny hazardowe – to znakomita zabawa. Moźesz grat w gry maszyny za darmo w kaźdej chwili nie ryzykując, komfortowo i bezpiecznie. To jest warto uwagi!

Podobne zapisy