1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. American Roulette
 • Ostatnia aktualizacja 29 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.95 / 5
4.94 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5

American Roulette

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: Evolution Gaming
Min Coins Size: 0.2
Max Coins Size: 2000
RTP: 94.74
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Book Of Ra
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Intro

W grze działają klasyczne zasady ruletki, opisane w osobnym artykule. Przypomnij sobie, że musisz zgadnąć, w którym pomieszczeniu piłka się zatrzyma, i wykonać jedno lub więcej zakładów. Amerykańska ruletka różni się od europejskiej wersji obecności dodatkowego sektora o numerze 00, a także innym układem liczb na torze kół.

Tematyka gry

Ruletka Amerykańska Ruletka to klasyczny typ ruletki, który wykorzystuje różne typy zakładów. W tej formie ruletki znajduje się 38 sektorów, w tym liczby od 0 do 36, a także dodatkowy sektor z podwójnym zerem. Jeśli chodzi o zakłady, wybór jest bardzo duży. Zakłady krajowe obstawiają określone liczby. Możesz umieścić zarówno na jednym numerze, jak i na niektórych numerach. W tej ruletce można postawić zakład na dwie liczby, które znajdują się obok siebie. Ma nazwę “Split”. Ale stawka “Trzy liczby z rzędu” pozwoli ci umieścić trzy liczby na raz. W grze są inne zakłady, które są przypisane do zewnętrznych rodzajów zakładów. Na przykład, postaw na kolumny i dziesiątki, gdy w grze bierze udział 12 liczb. Jeśli chcesz zwiększyć wygrywający procent, powinieneś postawić na czerwone / czarne, nieparzyste / parzyste lub duże / małe liczby. Inną cechą amerykańskiej ruletki jest umiejętność gry w tempie na sąsiadów.

Warto zauważyć, że procent przewagi kasyna w American Roulette jest znacznie zawyżony i wynosi 5,23%. Dlatego ten typ ruletki jest bardzo popularny.

Grafika

Ruletka online jest oprawiona w najlepsze tradycje NetEnt. Idealnie przemyślany projekt gry, zapewnia maksymalny realizm, więc każdy gość kasyna będzie zachwycony rozgrywką. Stół do ruletki amerykańskiej ma bardzo wygodny wygląd, co ułatwia określenie zakładu. Ale sama ruletka ma bardzo piękny wygląd, który jest tak blisko oryginału, że wydaje się, że jesteś w samym internetowym kasynie. Jakość animacji i grafiki w American Roulette jest nieporównywalna, więc każdy gracz otrzymuje ekscytującą grę.

Bonusy

Użyj kod bonusowy dla pierwszej rundy. W ruletce amerykańskiej znajdziesz również bonus za mecz.

Zalety

 1. Możliwość zagrania z dowolnego urządzenia: komputer i kasyno mobilne
 2. Można odtworzyć w kasynie do pobrania
 3. Licencja Malta Gaming Authority

Wady

 • Całkiem losowa gra
 • Poziom teoretycznego zwrotu jest najmniejszy

Podobne gry

Oczywiście gra jest bardzo wysokiej jakości. Grafika, interfejs, panel kontrolny, animacja, mnóstwo funkcji okien i ustawień – wszystko to przemawia na korzyść amerykańskiej ruletki. Wygląda naprawdę imponująco i jest niesamowicie wygodny i łatwy w użyciu.

Niemniej jednak, niezależnie od tego, jak atrakcyjny jest ten model, nie możemy polecić naszym czytelnikom gry w tę ruletkę (ani żadnej innej wersji z amerykańskimi zasadami). Ma zbyt dużą matematyczną przewagę kasyna, więc lepiej jest preferować ruletkę europejską i francuską.

Gra jest dostępna w wielu kasynach online za pomocą oprogramowania Net Entertainment. Pozwalają ci przetestować ruletkę bez rejestracji, a także grać z pieniędzmi po otwarciu konta.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.