Automaty Do Gier Aladdin's Lamp, Cryptologic Slider - Dobramine.com

Aladdin’s Lamp

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 3
Linia: 3

Slot Aladdin’s Lamp – ogólny opis

Jednoręki bandyta Aladdin’s Lamp firmy Rival został opracowany przez firmę Cryptologici jest to klasyczny automat hazardowy z 5cioma bębnami i 5cioma liniami wypłat. Automat do gry hazardowej Aladdin’s Lamp ma również 15 symboli na ekranie. Masz możliwość wybrać liczbę aktywnych linii, wysokość zakładu w monetach (do 5 monet), a nawet nominał monety (od 0,1 $ do 5 $ ).

Maksymalna dopuszczalna stawka za spin – 125 $. Automat hazardowy Aladdin’s Lamp dla kasyna online ma 32 płatne kombinacje. Muszą one być utworzone z dwóch lub więcej podobnych symboli.

Automaty Do Gier Aladdin's Lamp, Cryptologic SS - Dobramine.com

Symbole gry maszyny Aladdin’s Lamp

Symbole gry na maszynach Aladdin’s Lamp muszą być umieszczone obok siebie z lewej strony do prawej, rozpoczynając od pierwszego bębna. Zasady są takie same dla darmowej gry, jak i na prawdziwe pieniądze. Symbole, które można zobaczyć na bębnach maszyny gry Aladdin’s Lamp to: Pałac, Latający dywan, Lampa, Nóż, Cobra, Buty, Wazon oraz inne.

Wszelkie symbole specjalne (takie jak wild, scatter oraz inne) nie są też przewidziane przez przepisy maszyny do grania Aladdin’s Lamp. W przypadku połączenia dwóch i więcej Dżinów będziesz przeprowadzony do gry bonusowej, która odbywa się na specjalnym ekranie. Gracz znajdzie się w towarzystwie fakira. Zobaczysz pięć lamp wokół. Wybierając jedną z nich gracz dowiaduje się, którą nagrodę wygrywa.

Sterowanie gry jednoręki bandyta Aladdin’s Lamp

Interfejs gry Aladdin’s Lamp został zaprojektowany w stylu klasycznego slotu. Istnieje wiele różnych przycisków, przedstawiamy ich funkcje poniżej:

  • 1 – 5 Lines – wybierz ilość aktywnych linii.
  • 1 – 5 Per Line – ilość monet postawionych na linię
  • Spin – rozpocznij nowy spin.
  • Bet Max – zagraj z maksymalną liczbą monet
  • Rebet – powtórz poprzedni zakład.
  • Autoplay – automatyczny tryb gry.

Wartość monety można wybrać przy pomocy strzałek obok okna w lewym górnym rogu. Ważne informacje na temat gry są dostępne w następujących oknach: Credit – stan konta, Bet – ilość monet postawioną na linię, Lines – ilość aktywnych linii, All Bet – kwota całkowitego zakładu na spinie w monetach, Pays – kwota wypłat w monetach, Balance – stan konta gracza w wybranej walucie.

Zagraj w slot wideo Aladdin’s Lamp na Dobra Mine! Ta specjalna polska strona daje graczom możliwość przetestowania mobilnych slotów, oraz darmowych automatów hazardowych typu jednoręki bandyta w trybie demonstracyjnym. Jeśli wolisz grać w karciane darmowe gry maszyny, czy stołowe gry maszyny za darmo – też mamy tutaj solidny zestaw gier tego rodzaju. Zagraj w automaty do gier online, sloty na polskiej stronie dobramine.com za darmo.

Podobne zapisy