After Night Falls Dobra Mine automaty do gier slider Betsoft

After Night Falls

Cechy
Zwrotna
Twórca: Betsoft
Kołowrotki: 5
Linia: 30
Cechy: Bonus Rounds, Scatter Symbols, Wild symbols

Detektywistyczna historia w darmowej grze maszyny After Night Falls!

Kiedy zapada noc i zachodzi słońce złodziej w automacie dla gry jednoręki bandyta dokona kradzieży. Mieszkańcy tego miasta są już zmęczeni jego działaniami i pragną go ukarać. Dlatego został wynajęty śmieszny detektyw w czerwonym kapeluszu z innego miasta. Nasz agent potrzebuje pilnej pomocy i szuka dla siebie asystenta do złapania bandyty. W tej grze na maszynach za pomoc w poszukiwaniach dostaniesz bonusy i wypełnisz przy okazji swój portfel pieniędzmi, które otrzymujesz z rąk, pełnych wdzięczności mieszkańców. Odpoczywaj i rozluźnij się podczas gry na tym automacie za darmo After Night Falls.After Night Falls Dobra Mine automaty do gier SS BetsoftMożesz wykorzystać ten slot dla darmowej rozgrywki w klubie, nie robiąc wpłat koszty i ciesz się grą w sloty bez limitów czasowych. Ćwicz zasady gry na tym automacie typu jednoręki bandyta, a potem obstawiaj i spróbuj prawdziwą grę, a my życzymy Ci, abyś dostał pełny losowy bilet.

Fabuła automatu do gry na maszynach After Night Falls

Oprócz złodzieja i naszego agenta w kapeluszu, na bębnach tego automatu można zobaczyć znaki takie jak: babcia z kotem, torby z łupem, szkło powiększające, telewizor i sporo innych. Ten porywający automat do zabaw online zawiera mnóstwo ekstra symbolów, dzięki którym twoja kasa może się zwiększyć:

  • Dzika Karta pojawi się na rolkach w kształcie lupy, jako narzędzia detektywa. Jak tylko otrzymasz opłacaną kombinację na linii wypłat, symbole w tym połączeniu mogą zacząć się ruszać;
  • Skater zjawi się na bębnach tego automatu do gry online w kształcie sprawy osobowej tego bandyty. Jednocześnie za 2 symbole skatera jest naliczona podwójna kwota monet, jak za dwa nominały zakładów. Trzy lub więcej symbolów skatera odpalą serię darmowych spinów;

To nie wszystkie zabawy gier na maszynach za darmo, których znajdziesz w składzie tego automatu. Żeby dowiedzieć się o wszelkich szczegółach, rozważ grę na tym automacie i weź udział w grze bonusowej, gdyż możesz skierować swoje stawki dla zwiększenia premii. Zapraszamy do naszej strony Dobra Mine i graj w maszyny do grania od producenta Betsoft pod adresem Betsoft jak w demo-reżymie dla praktyki lub dla relaksu, lub na realne koszty.

Podobne zapisy