A Night in Paris JP Dobra Mine automaty do gier slider Betsoft

A Night in Paris JP

Cechy
Zwrotna
Twórca: Betsoft
Kołowrotki: 5
Linia: 30
Cechy: Scatter Symbols, Free Spin, Bonus Feature

Dostawaj wygrywające kombinacje na automacie A Night In Paris JP!

A Night In Paris JP automat typu jednoręki bandyta od kompanii Betsoft Gaming, który może naprawdę zachęcić do zagrania na maszynach nawet tych, którzy nigdy nie mieli styczności z hazardowymi grami w sieci. Spróbuj swoich zdolności podczas gry na tym automacie w demo-reżymie i spróbuj zagrać na realne środki i zadowolić swóją hazardową pasję w kasynie. A Night in Paris JP Dobra Mine automaty do gier SS Betsoft

Fabuła rozgrywki na automacie A Night In Paris JP.

Na naszym portalu Dobra Mine znajdziesz ogromny wybór slotów gry maszyny od wytwórcy Betsoft w sekcji Betsoft, jak również możesz wypróbować gry slots od innych popularnych europejskich producentów. Detektywistyczna historia pod nazwą A Night In Paris JP za darmo odbywa się w jednym z muzeów Paryża, gdy złodziej z wielkim nosem i niewielkiego wzrostu chce porwać cenną statuetkę. Za nim podąża wysoki i mocny, ale nie dość mądry policjant. Pomóż policjantowi i nie pozwól na kradzież cennej statuetki. p> Za wygrane w naszym kasyno na automatach do gier online pojedziesz do Paryża na wakacje, gdzie możesz obejrzeć Wieżę Aifla, spacerować po Polach Elizejskich.

Zalety gry na darmowym automacie do gry A Night In Paris w kasynie.

Regularnymi ikonkami tego automatu są znaki, które zawsze są symbolami Francji i Paryża. Będziesz walczył z głównym bohaterem i spotkasz się z policjantem, dostaniesz siurpryza od pary zakochanych, obejrzysz Wieżę Aiffla, popatrzysz jak odleciały do nieba białe gołębie, czy przekosisz rogalika w towarzystwie pysznej kawy. Na tym automacie do grania producent zamontował kilka bonusowych rund:

  • Skatter, który na ikonkach będzie jako obraz Napoleona, i za jego 3 symbole możesz odpalić rundę bonusową.
  • Dodatkowo, jesli dostaniesz w jednym spinie 3 symbole Skattera naliczona premia będzie wynosić będzie 3750 monet;

Noc w Paryżu niestety nie jest taka jak zazwyczaj sobie wyobrażamy. Wykorzystaj swój poziom mistrzostwa dla gry na realne pieniądze, które urozmaicą Twoje życie i zapewnią Ci prawdziwą podróż do Paryża!

Podobne zapisy