Automaty Do Gier 20000 Leagues, WGS Slider - Dobramine.com

20 000 Leagues

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 25
Cechy: Wild, Scatter, Multiplier

20 000 Leagues – Twój doskonały wypoczynek

Fascynujący slot wideo firmy Cryptologic o nazwie 20 000 Leagues jest inspirowany dobrze znaną w Polsce powieścią Juliusza Verne’a. Zostaniesz przeniesiony do tajnego podwodnego świata, więc zaczynamy!

Ale nie martwcie się, nie trzeba będzie pływać gdzieś pod wodą. W rzeczywistości, wszystko czego potrzebujesz – to po prostu chęć wygrania i trochę szczęścia. Zagraj w tę wspaniałą maszynę do gier hazardowych 20 000 Leagues, a poznasz najbardziej niesamowitą podróż jaką kiedykolwiek miałeś okazję przeżyć!

 

Automaty Do Gier 20000 Leagues, WGS SS - Dobramine.com

Charakterystyka gry maszyny 20 000 Leagues

Jednoręki bandyta 20 000 Leagues został zaprojektowany przez Cryptologic, wiodącego producenta oprogramowania dla kasyn online. Cryptologic to wiele lat doświadczenia i know-how. W związku z tym, polscy gracze mogą liczyć na:

  • Doskonałą grafikę
  • Wspaniałe animacje oraz efekty dźwiękowe
  • Hojne nagrody

Oprócz wymienionych powyżej cech gry na maszynach 20 000 Leagues, istnieje jeszcze kilka ciekawych funkcji: symbol rozrzutu, dziki symbol a także mnożnik. Automat do gry hazardowej 20 000 Leagues ma 25 linii wypłat i 5 bębnów. W tym jednorękim bandytcie 20 000 Leagues można grać za darmo na polskiej stronie dobramine.com lub na prawdziwe pieniądze w kasynach internetowych.

Dla osób, które nie boją się podejmowania ryzyka, mogą wybrać opcję grania na realną gotówkę. Nawiasem mówiąc, zakłady maszyny gry 20 000 Leagues mogą wahać się od 0,01 $ do 10 $. W sumie istnieje 12 symboli i 36 zwycięskich kombinacji. 20 000 Leagues oferuje też gigantyczne jackpoty. W ten sposób można stać się bardzo bogatym w jeden dzień.

20 000 Leagues — wyniki

Istnieje wiele ukrytych skarbów pod wodą, i wszystko, co musisz zrobić, to zacząć grać i wygrywać na automacie hazardowym 20 000. W celu rozpoczęcia gry, należy ustawić liczbę aktywnych linii wypłat. Następnie wystarczy ustawić stawkę.

Symbole gry jednorękiego bandyty 20 000 Leagues to okręty podwodne, żeglarze, nurki, skrzynie ze skarbami i rekiny. Funkcja auto odtwarzania jest dostępna dla tych, którzy są zmęczeni ciągłym naciskaniem przycisku Spin.

No więc, jeśli szukasz sposobu, aby zabić trochę czasu – zagraj w 20 000 Leagues na stronie Dobra Mine lub przetestuj inne darmowe gry maszyny. Granie w maszyny do grania za darmo jest dużo bezpieczniejsze niż pływanie z rekinami! Na stronie Dobra Mine możesz przetestować wspaniałe owocowe sloty, gry hazardowe dla mobilnych urządzeń, czy też karciane lub stołowe gry maszyny za darmo. Darmowe automaty sloty – Twój doskonały wypoczynek! Spróbuj automaty do gier online i powodzenia!

Podobne zapisy